Om oss

PV arkitekter as ble etablert i 1993 og har i dag 12 ansatte. Vi holder til i moderne kontorlokaler i Sanden 1, 3. etg., i Hammerdalen i Larvik. Vi utfører alle typer arkitektoppdrag og har bred erfaring fra regulering, boligprosjekter, forretningsbygg, skoler, barnehager og bygg innen helse og omsorg. 

PV arkitekter as har sentral godkjenning som ansvarlig søker og prosjekterende i tiltaksklasse 3.

Morten Pettersen

905 67 960
morten@pvarkitekter.no

Eier
Sivilarkitekt MNAL
NTH 1978

Ingar Vedeld

900 70 545
ingar@pvarkitekter.no

Eier
Arkitekt MNAL
Brighton Polytechnic

Sissel Sannes

477 73 755
sissel@pvarkitekter.no

Medeier, 1997
Bygningsingeniør
OTS 1976

Andreas Berg

474 72 272
andreas@pvarkitekter.no

Medeier, 1998
Sivilarkitekt MNAL
NTH 1979

Atle Fredrik Bjørnstad

970 84 422
atle@pvarkitekter.no

Faglig leder, eier, 2004
Sivilarkitekt MNAL
AHO 1997

Kjetil Lønnebakke Tennebø

917 09 838
kjetil@pvarkitekter.no

Økonomiansvarlig, eier, 2010
Sivilarkitekt MNAL
NTNU 2002

Marika Maczkó

932 53 437
marika@pvarkitekter.no

Daglig leder, eier, 2011
Sivilarkitekt MNAL
NTH 1991

Eva Danielsen

481 98 947
eva@pvarkitekter.no

Medeier, 2013
Master i arkitektur MNAL
NTNU 2012

Regine Nordheim

990 01 053
regine@pvarkitekter.no

Medeier, 2014
Master i arkitektur
AHO 2005

Tonje Lønnebakke Tennebø

930 60 180
tonje@pvarkitekter.no

Ansatt, 2015
Sivilarkitekt
NTNU 2003

Eli Malmquist

41 23 94 09
eli@pvarkitekter.no

Ansatt, 2016
Sivilarkitekt
AHO 2009

Ine Vedeld





Praktikant