Kontakt oss

Fokus på godt arbeidsmiljø og flat struktur definerer PV arkitekter som kontor. Vi jobber i team og spiller hverandre gode. De gode prosjektene oppstår når vi har det gøy på jobb.

Vi er alltid på jakt etter deg som vil være med på laget vårt. Ta kontakt for en uformell prat, eller send oss en søknad.

+47 33 14 14 40
post@pvarkitekter.no
  • Ida Garvik Villadsen
    Master i arkitektur MNAL / daglig leder
    +47 453 94 308
    ida@pvarkitekter.no
  • Atle Fredrik Bjørnstad
    Sivilarkitekt MNAL / partner / BREEAM–NOR – AP
    +47 970 84 422
    atle@pvarkitekter.no
  • Kjetil Lønnebakke Tennebø
    Sivilarkitekt MNAL / partner
    +47 917 09 838
    kjetil@pvarkitekter.no
  • Marika Maczkó
    Sivilarkitekt MNAL / partner
    +47 932 53 437
    marika@pvarkitekter.no
  • Natalie Hermanstad
    Administrasjonsmedarbeider / partner
    +47 400 65 170
    natalie@pvarkitekter.no
  • Eva Danielsen
    Master i arkitektur MNAL / partner
    +47 481 98 947
    eva@pvarkitekter.no
  • Regine Nordheim
    Master i arkitektur / partner
    +47 990 01 053
    regine@pvarkitekter.no
  • Tonje Lønnebakke Tennebø
    Sivilarkitekt / partner
    +47 930 60 180
    tonje@pvarkitekter.no
  • Anne-Gro Wiese
    Sivilarkitekt MNAL / partner
    +47 900 87 290
    anne-gro@pvarkitekter.no
  • Marte Marie Cosgrove
    Master i arkitektur MNAL / partner
    +47 907 31 654
    martemarie@pvarkitekter.no
  • Therese Sandnes Wahlund
    Master i arkitektur MNAL / partner
    +47 915 20 815
    therese@pvarkitekter.no
  • Kathrine Jensen
    Master i landskapsarkitektur MNLA / partner
    +47 986 53 086
    kathrine@pvarkitekter.no
  • Tove Allum
    Arkitektassistent / Bygningsingeniør
    +47 473 84 786
    tove@pvarkitekter.no
  • Anne Berit Bergstad
    Master i arkitektur MNAL
    +47 483 00 147
    anne.berit@pvarkitekter.no
  • David Abraham Garcia
    Master i arkitektur
    +47 948 31 303
    david@pvarkitekter.no
  • Randi Selstad Winters
    Arealplanlegger / Bygningsingeniør
    +47 916 63 014
    randi@pvarkitekter.no
  • Arild Skulstad
    Teknisk tegner
    +47 915 59 958
    arild@pvarkitekter.no
  • Camilla Fjellvik Paulsen
    Master i landskapsarkitektur
    +47 986 06 254
    camilla@pvarkitekter.no
  • Lin Laszlo Da Costa
    Master i landskapsarkitektur MNAL
    +47 922 27 387
    lin@pvarkitekter.no
  • Karolina Miklaszewicz-Szczawinska
    Master i arkitektur
    +47 465 87 283
    karolina@pvarkitekter.no
  • Er dette deg?
    Vi er alltid på utkikk etter nye medarbeidere. Send oss gjerne en åpen søknad.
    post@pvarkitekter.no