PV arkitekter AS utfører regulering og arkitektarbeid innen alle prosjektkategorier, og guider deg gjennom alle prosjektfaser. I påvente av at vi lanserer ny nettside våren 2018, kan vi nås på e-post og telefon.

Vi søker areal­planlegger

Er det deg?

PV arkitekter opplever stor ordretilgang og ønsker derfor å styrke laget. Vi ser etter en selvstendig arealplanlegger / arkitekt med noen års erfaring.
Den vi ser etter må beherske norsk skriftlig og muntlig.

Kontakt Marika Maczkó på marika@pvarkitekter.no eller telefon 932 53 437 for mer informasjon om stillingen.

Interessert? Fyll ut, så kontakter vi deg.

PV arkitekter

PV arkitekter er i dag 13 medarbeidere som holder til i moderne kontorlokaler på Sanden i Larvik. Vi har bred kompetanse og erfaring og utfører alle typer arkitektoppdrag.

Vi jobber med alle prosjektfaser, og har en bred sammensatt portefølje. Våre oppdragsgivere er i hovedsak profesjonelle utbyggere innen bolig, næring og kontorbygg. Reguleringsarbeid er en økende og viktig del av våre oppdrag.

Vi håper å høre fra deg!

PV arkitekter AS, Sanden 1, 3285 Larvik

Bildet viser restaurering/ombygging av Mølla Nord. Kontorlokaler for Abax.

Marika Mazcko, marika@pvarkitekter.no, 932 53 437

Atle F. Bjørnstad, atle@pvarkitekter.no, 970 84 422

Kjetil Lønnebakke Tennebø, kjetil@pvarkitekter.no, 917 09 838

Ingar Vedeld, ingar@pvarkitekter.no, 900 70 545

Andreas Berg, andreas@pvarkitekter.no, 474 72 272

Sissel Sannes, sissel@pvarkitekter.no, 477 73 755

Regine Nordheim, regine@pvarkitekter.no, 990 01 053

Eva Danielsen, eva@pvarkitekter.no, 481 98 947

Tonje Lønnebakke Tennebø, tonje@pvarkitekter.no, 930 60 180

Eli Malmquist, eli@pvarkitekter.no, 412 39 409

Natalie Hermanstad, natalie@pvarkitekter.no, 400 65 170

Anniken Høgset, anniken@pvarkitekter.no, 951 69 249

Jan Louis Johnsen, jan@pvarkitekter.no, 406 11 150